Ana Sayfa

İnşaat sektöründe öncü firma : Kılınç İnşaat

İnşaat sektöründe sürekliliği sağlayabilmiş bir firma olan Kılınç İnşaat, başarı ile tamamladığı her projenin ardından müşterilerimizin nezninde güvenirliliğini de artırmıştır. Çünkü; projelerin başlangıç aşamasında belirlemiş olduğu kriter ve standartlardan hiç ödün vermeden, bazen karlılığı düşürmek pahasına verdiği her sözü yerine getirmiştir. Kılınç İnşaat firmasının en önemli birikimi biriktirdiği referanslarıdır. Sahip oldukları evler nedeniyle memnuniyetlerini bildiren müşterilerimiz, aslında bir sonraki projede bizim manevi sermayemizi meydana getirdiler. Yeni projeler için ihtiyaç duyduğumuz azim duygusunu bizde teşkil ettiler.

Geçmişten günümüze yüzlerce aileyi, hayallerindeki evleriyle buluşturduk. Müşterilerimizin uzun yıllara yayılan birilimlerini Kılınç İnşaat projelerinden biriyle değerlendirme isteklerine hap saygı gösterdik. Müşterilerimizin bizden beklentilerini üst düzeyde anlamaya çalışarak, onların istek ve taleplerini gerçekleştirebilmek için çaba sarf ettik.

Bu yolda, bizlere güvenen, Kılınç İnşaat firmasının bugün yarattığı çizginin var olma nedeni sayın müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tamamladığımız Projeler

.......................................................................

Herşey bizimle güzel..

Kılınç İnşaat projelerinden birinde hayallerinizi gerçekleştirebilmek için, sizleri bekliyoruz. Yeni projelerimizde yer alan daire veya işyerlerinden birini sizin için ayırdık. İstediğiniz daire veya işyerini sunabilmek için, sizleri Kılınç İnşaat firmasına kahve içmeye bekliyoruz. Merkez ofisimiz Bergama Kültür Merkezi (BERKM)dükkanlarındadır.

Kılınç İnşaat
Kılınç İnşaat
Yukarı
Search for