KILINÇ İNŞAAT

Kılınç İnşaat projeleriyle bir çok aile hayallerindeki evlerine kavuştular. Müşterilerimizin sahip oldukları evler hakkındaki mutlu halleri, işimizin zorluklarını bize unutturuyor ve yorgunluğumuzu gideriyor. Yeni projelerimize başlarken ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi, bize müşterilerimiz sağlıyor. Siz de yeni projelerimizi inceleyiniz. Zevkinize, beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir dairemizi sizlere verelim..

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve GÜVENİRLİK

Yaşamımızın önemli kısmını geçirdiğimiz evimiz, beklentileri karşılıyorsa mutlu olmamızı sağlıyor. Dairelerimizin estetiği, ergonomisi, konforu, izolasyonu ve diğer bileşenleri belirlenirken, işin maliyetlerini düşünmekten ziyade müşterilerimizin beğenisini hayal ederiz.

2008 yılından bugüne inşaat sektöründe lüks daireler ve işyerleri üretmektedir. Değişen ve gelişen şartlara uyum sağlayan Kılınç İnşaat, müşterilerinin ihtiyaçlarını, beklentilerini doğru analiz etmek suretiyle, sektördeki farkını ortaya koymaktadır.
Şehrin siluetine uyumlu, müşteri ihtiyaçlarına uygun, deprem yönetmeliği standartlarının üzerinde binalar üretmek ve bunları gerçekleştirirken iş sağlığı ve güvenliğini hep ön planda tutmak Kılınç İnşaat firması olarak daimi görevimizdir.
Kılınç İnşaat firması olarak; önce çalıştığımız konunun ilmine vakıf olup, ardından uygulamaya geçeriz. Tüm plan ve programlarımızı önceden yaparak cesaretli ve hedef odaklı olarak hızla ilerlemeye gayret ederiz.
Çevreye ve topluma katma değer sağlayacak projeler üretirken, müşterilerimizin memnuniyetini gözetiriz. Bunun için sektörümüzdeki son teknoloji ve gelişmeleri takip eder, çalışmalarımızda uygulamaya alırız. Yapılarımızın kalitesi kadar, planlamamızın optimizasyonu ve zamanında teslim ilkesine önem veririz. İşimizin gerektirdiği, yürürlükteki yasa ve yönetmeliklerde geçen çevre ve iş sağlığı konularındaki tüm yasal mevzuata uymak ve süreç içerisinde bu uygunluğu düzenli olarak denetlemek temel prensiplerimizdendir. İş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirmek için güvenli çalışma alanları sağlarken, her biri alanlarında uzman olan kadrolarımızın eğitimine de özen gösteririz. İnsana ve doğaya saygı ilkesi içerisinde, doğal kaynak kullanımı ve çevre kirliliğini dikkate alarak doğaya duyarlı çalışmalar gerçekleştiririz.
Kılınç İnşaat
Kılınç İnşaat
Goto Top
Search for